Servis Montaj

Servis ve Montaj Hizmetlerimiz....

    

Benzinli motorlarin LPG ile çalismasini saglayacak Otogaz Dönüsüm sistemleri üç ana grupta siniflandirilmistir.

1. Nesil dönüsüm sistemleri
Birinci nesil karbüratörlü araçlardir.Otogaz Dönüsüm sistemlerinin en basiti olan bu sistemde açik devreli LPG donanimi kullanilmaktadir.Yakit tankindan sivi fazda alinan LPG,bir buharlastirici (regülatör) yardimi ile emme manifoldunda yer alan bir gaz karistiriciya gönderilerek hava ile karistirildiktan sonra silindirlere yollanmaktadir. Basit olarak karbüratörlü araçlarda uygulanan sistem 1. Nesil Lpg Dönüsüm Sistemidir.

2. Nesil dönüsüm sistemleri
Ikincil nesil yakit püskürtmeli araçlardir.Bu dönüsüm sistemlerinde egzoz gazlari içerisindeki oksijen miktari ölçülerek elektronik kumanda ünitesi yardimi ile yakit miktari basinç düsürücüye uygun sekilde verilmektedir. Enjeksiyonlu sistemlerde için tasarlanmis olan LOV U2 (Lovato),TELGAS 5000 SIMPLEX (Stefanelli) vs vs.dönüsüm kitleri ile , çesitli motor parametreleri (devir sayisi, gaz kelebegi konumu, motor sicakligi v.b.) için verici sinyallerini degerlendiren bir elektronik kontrol ünitesi ve gaz debisini degistiren debi ayar valfi ile tamamen elektronik bir sistem olusturmus ve motordan en yüksek verim elde edilmistir.

3. Nesil dönüsüm sistemleri
Bu sinifta da çok yaygin olarak kullanilmayan bu sistemler,üçüncü nesil sivi LPG püskürtmeli sistemlerdir.Plastik manifoldlu araçlarin artmasiyla üçüncü nesil sistemler de çogalmaktadir.

LPG DÖNÜSÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI)
Beyaz Lpg  Dönüsüm Sistemleri. olarak sektörün en eskilerinden olan firmamiz her türlü benzinle çalisan araca LPG DÖNÜSÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI) islemlerini profesyonel olarak yapmaktadir.TSE tarafindan verilen “ HIZMET YETERLILIK BELGESI ”, Makina Mühendisleri Odasi tarafindan verilen “ MÜHENDISLIK YETKI BELGESI ” ve Serbest Mühendislik Müsavirlik Belgesi olan “ SMM ” belgesine sahiptir.OTOGAZ sektörünün ilklerinden olmanin avantaji ile deneyimli,profesyonel ve bilgi birikimi olan yetismis PROFESYONEL OTOGAZ MONTAJ USTALARI vasitasi ile her türlü benzinli araca LPG DÖNÜSÜMÜ (OTOGAZ MONTAJI) yapmaktayiz.Lpg Dönüsümlerimizde orjinal yedek parça kullanilmakta olup,Otogaz Montaji yapan ustalarimiz konunarinda sertifikalidir. Otogaz montaj kitlerimiz ve diger yedek parça ekipmanlarimiz bu konudaki dünya standardi olan E-CE-R 67 ve TSE standartlarina uygundur.
Araciniza OTOGAZ MONTAJI yaptirmadan önce, bizden teknik bilgi almanizi ve bilgi almadan montaj yaptirmamanizi tavsiye ederiz.
Otogaz Sistemleri montaji yaptiracak araç sahipleri ,LPG montajindan sonraki alacaklari hizmetleri,yedek parça garantisi ve servis garantisini de dikkate almalari kendi menfaatleri açisindan uygun olacaktir. 

Unutmayin “KALITEYI UCUZA ALAMAZSINIZ”.

Beyaz Lpg Dönüsüm Sistemleri olarak satmis oldugumuz ürünlerimiz “KALITELI,GÜVENILIR ve KALITEDEN ÖDÜN VERMEDEN EN HESAPLI “ sekilde sizlere hizmetinize sunmaya çalismaktayiz.