Hakkimizda

Beyaz LPG Tansel MAZICI tarafindan kurulmustur. Bugüne kadar birçok basarili montaj gerçeklestirmistir. Sirketimiz her seyden çok müsteri memnuniyetini ben imsemistir.
Dogru montaj,Iyi kalibrasyon felsefemiz olmustur.Teknik personelimiz LPG sektöründe 10 yili askin tecrübeye sahiptir. Bugüne kadar yüzlerce araç montajini gerçeklestirmislerdir.TSE Hizmet Yeterlik belgemiz Mevcuttur. 

Bugün Firmamiz TSE standartlarinda ve Makina Mühendislerinin istemis oldugu Teknik özellikleri  yerine getirerek montaj yapmakta ve sistemlerimizde ECR-67 01 Standartlarinda olup Sanayi Bakanliginin vermis oldugu 2 Yil Garantisüresi montaj yapilmaktadir.Deneyim sahibi ustalarimiz araçlariniza için en iyi hizmeti sunmak için önce gönüllerinize sonra araçlariniza  talipdirler.En büyük memnuniyet müsteri memnuniyetidir inancindayiz.

 

Size daha iyi hizmet etmek için teknolojiyi yakindan takip ediyoruz. Yillardir yüzlerce çesit araca hizmet verdik. Hizmetimize de kalitemize de güveniyoruz. Çünkü sizin memnuniyetiniz ve güveniniz bizi bu günlere getirdi. BEYAZ LPG  dönüsüm sistemleri olarak önceligimiz önce güven ve kalitedir...

 

VIZYONUMUZ
Sektörün bilgi birikimini firmamizin yenilikçi ruhu ve dinamik yaklasimiyla entegre bir dünya markasi olmak. 

MISYONUMUZ
Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliginden asla taviz vermeyen, çevreye saygili ürünler sunmak

 

Beyaz LPG   08:30 de açilmaktadir.

Atiker ve BRC Yetkili Servisiyiz.